Procesní inženýr

Adiumentum s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vyhodnocování stability výrobního procesu a zařízení
analýza výsledků výroby a testů, návrhy a realizace opatření a technologických zásahů pro zvýšení kvality
snížení spotřeb surovin a energií
stanovování norem spotřeby materiálu
metodické řízení určeného procesu
tvorba technických popisů a návodů pro obsluhu strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

platové ohodnocení dle dohody a schopností kandidáta
školení
veletrhy a jiné akce podporující rozvoj znalostí
práce s moderními technologiemi v profesionálním týmu
5 týdnů dovolené
stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání nejlépe technického směru
případně SŠ vzdělání s praxí na stejné pozici
AJ/NJ na komunikativní úrovni
tvůrčí myšlení, přesnost a preciznost, odpovědný přístup k zadaným úkolům
znalost práce na PC
výhodou je praxe v oboru, znalost měření a regulace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Adiumentum s.r.o. je personální agenturou, poskytuje široké portfolio činností, služeb a produktů v personálních, vzdělávacích, diagnostických oblastech.
ID: 1939975  Datum zveřejnění: 12.1.2015