Řidič dodávky do 3,5 t

ADK TRADE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 158, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADK TRADE s.r.o., IČ 28811615
Pracoviště:ADK TRADE s.r.o., provozovna, Komenského 158, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, nábytek za nákupní ceny, možnost zapůjčení dodávky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do naší společnosti, která se zabývá internetovým prodejem nábytku hledáme spolehlivého, pracovitého a slušného kolegu na pozici řidiče firemní dodávky.
MÍSTO VÝKONU: Komenského č.p. 158, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- distribuce zásilek v rámci ČR
- svoz zboží od dodavatelů
- nakládka zboží
POŽADUJEME:
- zdravotní způsobilost
- samostatný a aktivní přístup k práci - mít chuť pracovat
- schopnost a ochota přizpůsobit se proměnlivé pracovní době
- bezúhonnost - nutné doložení výpisu z rejstříku trestů
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou (distribuce zboží, kurýr, pošta)
- selský rozum
NABÍZÍME:
- práci na HPP
- odpovědnou a samostatnou práci s potřebnou podporou
- mladý pracovní kolektiv
Vzhledem k manipulaci s břemeny je práce vhodnější pro muže.

Poslední změna:2017-02-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12157440778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, minimálně