Senior účetní

ADLER Czech, a.s.

Místo práce
Nový Svět 199, 400 07 Ústí nad Labem, Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Holdingová společnost ADLER International, a. s., jejíž součástí je významný nadnárodní obchodník s reklamním textilem ADLER Czech,a.s., hledá vhodného kandidáta na seniorskou pracovní pozici do ekonomického oddělení. Náplní práce jsou zejména tyto pracovní činnosti:

• Ve spolupráci s vedoucí ekonomického oddělení zodpovědnost za finanční řízení společnosti.
• Finanční plánování a controlling.
• Spolupráce s bankovním sektorem a finančními institucemi..
• Kontrola nákladovosti firmy a peněžních toků.
• Pravidelné reportování dosažených hospodářských výsledků a dosažené marže.
• Pravidelné informování marketingového oddělení o vývojích kurzů měn.
• Ve spolupráci s vedoucí ekonomického oddělení zajištění potřebného množství finančních prostředků pro nákup zboží na výrobních teritoriích.
• Schvalování nákupu hmotného majetku.
• Zodpovědnost za účetnictví společnosti
• Zajištění pravidelných měsíčních a ročních uzávěrek v plánovaném termínu.
• Zajištění kontrol Saldokont, reklamací, duplicitního zaúčtování dokladů.
• Zajištění kontroly obratových sestav za příslušné měsíce.
• Zajištění úspěšného uzavření účetního a daňového období.
• Zajišťuje autorizace plateb pro společnosti holdingové struktury.
• Podílí se na výběrových řízeních nových zaměstnanců ekonomického oddělení.
• Úzká spolupráce s externími auditory společnosti.
• Podílí se na sestavení výroční zprávy společnosti.
• Zástup vedoucí ekonomického oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivační finanční hodnocení
• Možnost profesního rozvoje v prostředí silné a prosperující společnosti.
• Dlouhodobou perspektivu
• Mladý pracovní kolektiv.
• Pitný program po celý rok
• Jazykové kurzy
• stravenky, sick days, atd.

Informace o náboru

Pokud jste si jisti, že Vás naše nabídka doopravdy oslovila a jste připraveni absolvovat minimálně 2 kola výběrových pohovorů, kde prověříme v průběhu 14 dnů Vaše znalosti, schopnosti a dovednosti, pak odešlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu uvedenou na konci tohoto inzerátu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru nebo dlouhodobou praxi na stejné pozici
• Nutná znalost PODVOJNÉHO ÚČETNICTVÍ a ekonomických ukazatelů
• Aktivní znalost Aj
• Výborná znalost MS Office (zvláště Excel)
• Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ADLER Czech,a.s. se zabývá výrobou a distribucí značkového reklamního textilu.
ID: 1437552  Datum zveřejnění: 14.4.2014