Obchodní zástupce pro oblast východní Čechy

ADLER Czech, a.s.

Místo práce
Královéhradecký kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chyťte svoji životní příležitost a staňte se součástí nejdynamičtějšího a prestižního týmu v oboru reklamního textilu. Česká společnost zabývající se výrobou a prodejem reklamního textilu, působící na evropských trzích, hledá pro realizaci nové vývojové etapy klíčovou kolegyni/klíčového kolegu pro oblast východní Čechy.

• naplňování obchodní strategie ve svěřeném regionu
• neustálá analýza trhu
• akvizice a reakvizice obchodních partnerů, * navazování nových obchodních kontaktů
• péče o stávající obchodní partnery
• aktivní účast na společenských akcích s klienty
• přímá spolupráce s kolegy a Area Managerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivační platové ohodnocení – fix + provize z uskutečněných obchodů, kvartální bonusy, potenciál vysokého výdělku
• vstupní zaškolení a široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti
• možnost seberealizace, profesního i osobního rozvoje, pracovního postupu
• pro nejlepší možnost mezinárodní kariéry
• příjemné pracovní prostředí
• práce na ŽL a home office
• služební telefon, notebook, automobil i k plnému osobnímu využití, CCS

Informace o náboru

Pokud jste si jisti, že Vás naše nabídka doopravdy oslovila a jste připraveni absolvovat 2 kola výběrových pohovorů, kde prověříme v průběhu 14 dnů Vaše znalosti, schopnosti a dovednosti, pak odešlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu na konci tohoto inzerátu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání
• prokazatelné obchodní zkušenosti (minimálně 3 roky)
• absolvovaná školení obchodních dovedností a psychologie prodeje výhodou
• schopnost neustálého osobního rozvoje
• analytickou, komunikativní a charismatickou osobnost se zaměřením na úspěch a výsledky
• výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, vystupování, obchodní a prezentační dovednosti
• znalost práce na PC (Internet, MS Word, Excel, Power Point)
• ochota cestovat v celém regionu Východočeského kraje, kraje Vysočina a východní části středočeského kraje
• spolehlivost a zodpovědnost
• velice dobře zvládaný osobní time management a vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ADLER Czech,a.s. se zabývá výrobou a distribucí značkového reklamního textilu.
ID: 1714901  Datum zveřejnění: 14.4.2014