Telefonický referent pro polský trh

ADLER Czech, a.s. (MPSV)

Místo práce
Nový svět 199, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADLER Czech, a.s., IČ 25409727
Pracoviště:Nový svět č.p. 199, 400 07 Ústí n. L. 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc, benefity,

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nový svět č.p. 199, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
- telefonická obsluha stávajících zákazníků a vyhledávání nových obchodních příležitostí
- schopnost budovat a prohlubovat dlouhodobé vztahy s klienty
- prodej po telefonu
- příprava a vyjednávání obchodních podmínek
- řízení projektů zakázkové výroby od zadání po doručení
- práce s interním firemním systémem CRM
- vymáhání pohledávek po splatnosti
- spolupráce s marketingovým oddělením
- zpracování reportů a pravidelných měsíčních vyhodnocení
- účast na veletrzích a mimořádných akcích pro klienty
Požadujeme:
- komunikace v polském jazyce jako rodilý mluvčí
- znalost anglického nebo českého jazyka
- obchodní cit a orientace na zákazníky
- dokončené středoškolské vzdělání
- dobré organizační dovednosti a stresuodolnost
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
- orientace v oblasti reklamy či textilu výhodou
- proaktivní přístup k dosažení cílů
Nabízíme: mzdu 15 000 - 30 000,- Kč., finanční hodnocení vč. bonusů zohledňujících obchodní výsledky
- roční prémie
- možnost profesní seberealizace a dalšího růstu
- dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
- příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí
- odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
- příspěvek na stravování
- dny volna navíc v podobě "sickdays"
Pokud věříte, že jste tím pravým kandidátem pro nás, neváhejte a pošlete nám svůj životopis v 1) polském a 2) českém nebo anglickém jazyce. Máte možnost získat perspektivní práci, zajímavý plat a možnosti dalšího profesního růstu.

Poslední změna:2015-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 9611410774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Polština - Aktivní