Administrativní pracovník se znalostí švédštiny

ADMINISTER, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Husova 109, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADMINISTER, spol. s r.o., IČ 47551054, http://www.administer.cz
Pracoviště:ADMINISTER, spol.s r.o., Husova 109, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: běžné administrativní činnosti, práce s databázemi, e-mailová a telefonická komunikace ve švédštině.
Požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, dobrou pracovní morálku a švédštinu - slovem i písmem.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu 4 - 8 hodin denně, práci z domova, zaškolení a zázemí a rozsáhlé zkušenosti společnosti, při polovičním úvazku od 10 000,- Kč, při celém úvazku od 20 000,- Kč hrubého
V případě zájmu se hlaste pouze emailem!!!
Místo výkonu práce: z domova nebo Husova 109, Kutná Hora

Poslední změna:2015-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 9615280783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou