Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Specialista zákaznické kvality – junior s aj!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Praha
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Jste komunikativní? Máte znalosti z oblasti kvality?
Potkali jste se již s pojmy FMEA a 8D?
Hledáte práci v okolí Prahy nebo Plzně jako SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY – JUNIOR s AJ?

Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost s významným postavením na mezinárodním trhu hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY – JUNIOR s AJ!

Náplň práce:

  • vyhodnocování nekvality a zmetkovosti
  • zodpovědnost za komunikaci a jednání se zákazníky
  • účast na auditech výrobního procesu
  • podíl na reklamacích pomocí metody 8D
  • provádění analýz vad za využití FMEA
  • analytické myšlení
Požadujeme
  • VŠ/SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • praxe v oblasti kvality (možné i absolvent)
  • AJ komunikativně, NJ nebo FJ výhodou
  • znalost „FMEA, 8D, 5 proč“ atd.
  • práce na PC (MS Office)
  • komunikační dovednosti a proaktivní přístup
Nabízíme
  • odpovídající platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • práci ve stabilní zahraniční společnosti
  • zaměstnání s možností profesního rozvoje
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce v okolí Prahy nebo Plzně jako SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY – JUNIOR? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu kotrbova@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.
ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Poděbradova 2842/1 Zobrazit na mapě
301 00 Plzeň
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Kotrbová
Tel.: +420 775 787 241
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1131674   Datum zveřejnění: 5.12.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce