Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Strojní technolog – obrábění (až 40.000.- Kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Slovenská republika
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci na pozici technologa obrábění? Orientujete se v řídících systémech a chcete uplatnit své strojírenské vzdělání? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost z oblasti automotive hledá nové kolegy na pozici:

STROJNÍ TECHNOLOG – OBRÁBĚNÍ (až 40.000 Kč)

Náplň práce:

  • zajištění veškerých aktivit v oblasti technické přípravy obrábění
  • obsluha a seřizování linek
  • odstraňování veškerých problémů na linkách
  • zajištění technické dokumentace, včetně norem
  • korigování počítačových řídících programů NC strojů
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost technologie obrábění
  • znalost řídících systému FANUC, SINUMERIC apod.
Nabízíme
Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • firemní benefity
  • týden dovolené navíc nad rámec stanovený zákonem
  • přátelský kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
Další informace
Místo výkonu práce: Rožnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici Technologa obrábění? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu sulcova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 18 Zobrazit na mapě
702 00 Ostrava
Kontakt
Kontaktní osoba: Ing. Karin Šulcová
Tel.: 734 713 290
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1215871   Datum zveřejnění: 16.8.2012
Pozice: Technolog
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce