Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Mistr montáže – plasty (až 40.000,- Kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci jako MISTR MONTÁŽE? Máte zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců a praxi ve výrobní společnosti. Pak je tato pozice určena právě pro Vás!

Rozvíjející se výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

MISTR MONTÁŽE – PLASTY (až 40.000,- Kč)

Pracovní náplň:

  • vedení týmu pracovníků na montážním úseku
  • organizace práce, zodpovědnost za plnění plánu
  • personální obsazenost projektů
  • koordinace projektů a plánování kapacit
  • zajištění údržby a servisu strojů
  • zodpovědnost za kvalitní plnění úkolů

Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
  • praxe ve výrobní společnosti nutná
  • praktická zkušenost s vedením teamu podmínkou
  • znalost práce na PC
  • časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
  • samostatná komunikativní osobnost s přirozenou autoritou
Nabízíme
Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • závodní stravování
  • možnost jazykového vzdělávání
  • další benefity
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu stepanova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce