Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Obchodní zástupce – plasty (25-35.000,- kč)

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci v Jihomoravském kraji na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PLASTY? Máte zkušenosti s obchodem, komunikativní znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových dílů hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PLASTY (25-35.000,- Kč)

Náplň práce:

  • monitoring trhu, vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky společnosti
  • prezentace technických řešení zákazníkům
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • odpovědnost vedení společnosti, reporting
  • krátké služební cesty (Evropa + ČR)
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace)
  • obchodní zkušenosti
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • ochota cestovat, ŘP skupiny B
Nabízíme
Nabízíme:

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • stravenky, penzijní připojištění, jazykové kurzy
Další informace
Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce v Jihomoravském kraji na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – PLASTY? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hejdukova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce