Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Programátor C# (30 000 - 40 000,-kč)

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 40000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Významná společnost s dlouholetou tradicí, která se zabývá komplexním řešením v oblasti IS, hledá do svého týmu nového kandidáta/ku na pozici:

PROGRAMÁTOR C# (30 000 - 40 000,-KČ)

Náplň práce:

- Vývoj informačního systému.
- Analýza požadavků klienta a řešení problémů v IS.
- Realizace projektů v jazyce C#.
- Instalace MS SQL Serveru 2005.
- Vývoj nových aplikací v informačním systému .
- Komunikce se zákazníky.
Požadujeme
Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání.
- Znalost a zkušenosti C#, Microsoft Visual Studio 2005 alespoň 1 rok.
- Znalost a zkušenosti s Microsoft SQL Server 2005 a FoxPro 2.5 minimálně 1 rok.
- Základní znalost angličtiny (čtení technické dokumentace).
- Znalost ekonomie a účetnictví výhodou.
Nabízíme
Nabízíme:

- Motivující platové ohodnocení.
- Věrnostní program.
- Příspěvek na vzdělávání.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Stravenky.
- Zvýhodněné vstupy do fitness centra.
- Zvýhodněný telefonní paušál pro celou rodinu.
- Prodej HW za zvýhodněných podmínek.
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici PROGRAMÁTOR C# na Olomoucku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu it@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce