Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Technik servisního oddělení s NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte zkušenosti se zajištěním servisu ve výrobní společnosti?
Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni?
Hledáte zajímavou práci ve stabilní společnosti zaměřené na moderní technologie?

Pokud ANO, hledáme právě Vás!
Mezinárodní společnost se sídlem v Pardubickém kraji hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNIK SERVISNÍHO ODDĚLENÍ S NJ

Náplň práce:
• zajištění technického servisu celé zakázky
• Organizace práce
• Volba kreativního řešení na míru
• Zajištění náhradních dílů
• Technická podpora a spolupráce s ostatními odděleními
Požadujeme
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Zkušenost čtení technické dokumentace
• Znalost německého na pokročilé úrovni
• Aktivní řidič
Nabízíme
Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
• různorodou práci na samostatné pozici
• závodní stravování, ubytování, jazykové kurzy, firemní akce
• systém odborných školení
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce Technika servisního oddělení pro Prahu? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu coufalova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48 Zobrazit na mapě
500 03 Hradec Králové
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce