Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Inženýr kvality – absolvent (22-25.000,- kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20000 - 25000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci na pozici INŽENÝR KVALITY – ABSOLVENT? Chcete poznat řízení kvality ve významné výrobní společnosti a mít tak možnost nastartovat svou kariéru ve strojírenské společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Velice úspěšná strojírenská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

INŽENÝR KVALITY – ABSOLVENT (22-25.000,- Kč)

Náplň práce:

  • seznámení se s řízením kvality ve společnosti
  • poznání všech segmentů kvality
  • pochopení procesů kvality, které jsou ve firmě nastavené
  • praktická aplikace metod řízení kvality
  • po zaškolení specializace v rámci kvality dle domluvy

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – 30 km severně od Brna
Požadujeme
Požadujeme:

  • VŠ technického směru nebo zkušenosti na podobné pozici
  • NJ na středně pokročilé úrovni
  • praktické zkušenosti s kvalitou jsou vítány
  • základní znalosti v oblasti řízení kvality – ISO 9001
  • týmový hráč, analytické myšlení, proaktivní přístup
Nabízíme
Nabízíme:

  • šance na rozjezd kariéry ve stabilní společnosti
  • reálná možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • firemní benefity
  • dobrá dostupnost autobusem z Brna
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici INŽENÝR KVALITY – ABSOLVENT? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hejdukova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Hejduková
Tel.: +420773799240
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce