Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Inženýr kvality – Projekt/Výroba

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Zajímáte se o práci v úspěšné mezinárodní společnosti na Berounsku? Hovoříte plynně anglicky a rádi využijete Vaše jazykové zkušenosti v profesi? Máte zkušenosti na pozici INŽENÝR KVALITY?
Pak nás neváhejte kontaktovat ještě dnes!

Úspěšná mezinárodní průmyslová společnost se sídlem na Berounsku ráda obsadí volnou pozici:

INŽENÝR KVALITY – PROJEKT/VÝROBA

Náplň práce:

  • odpovědnost za dodržování norem a předpisů
  • kontrola a vyhodnocování jednotlivých fází projektu
  • řízení procesních auditů
  • neustálé zlepšování procesů, postupů a dokumentace
  • vyhodnocování vad a rizik od fáze designu až po výrobu
  • řešení odchylek a nápravných opatření
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • minimálně praxe ve výrobním podniku
  • znalosti systémů řízení kvality (ISO TS 16949, 9001)
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
  • velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti
Nabízíme
Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • možnost profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé ohodnocení a benefity
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce INŽENÝR KVALITY – PROJEKT/VÝROBA? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu kotrbova@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové, práce v Ústí nad Labem a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Poděbradova 2842/1 Zobrazit na mapě
301 00 Plzeň
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce