Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Inženýr kvality senior (35 000 - 40 000)

  • Místo práce: Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35000 - 40000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte zkušenosti s řízením kvality a kontrolou jakosti a chcete změnit své současné zaměstnání? Pokud se zajímáte o práci v Ústeckém kraji, neváhejte, toto je inzerát právě pro Vás!

• řízení a optimalizace systému řízené dokumentace
• řízení externích a interních reklamací a auditů
• spoluúčast na projektech kaizen a Lean
• zavádění nových postupů řízení kvality
• koordinace procesů nápravných opatření
• neprodlené odstraňování závad ve výrobě souvisejících s kvalitou
• tvorba a udržování FMEA, kontrolních plánů atd.
• dohled nad dodržováním ISO standardů
• komunikace se zákazníky a dodavateli v oblasti kvality
• kontrola dodržování směrnic kvality na všech pracovištích
• zodpovědnost za tvorbu PPAP pro zákazníka
• průběžné zlepšování procesů kvality, snižování skrapu ve výrobě
Požadujeme
samostatnost, ochota pracovat, zájem učit se novým věcem, loajalita
Nabízíme
• 13., 14. plat
• 25 dní dovolené
• možnost kariérního růstu
• penzijní/životní připojištění
• příspěvek na dopravu, na bydlení
• zaměstnání u prestižního zaměstnavatele
• velmi dobré platové ohodnocení
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1298314   Datum zveřejnění: 28.8.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce