Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Plánovač kvality - šance pro absolventy!

  • Místo práce: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte uplatnění v automobilovém průmyslu jako PLÁNOVAČ KVALITY nebo VÝROBY? Máte dobrou znalost anglického jazyka a technické vzdělání? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!

Jeden z předních světových dodavatelů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ KVALITY / VÝROBY - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem
  • řešení reklamací
  • práce s nástroji kvality: 8D, PPAP, APQP, FMEA
  • kontrola cílů jakosti, jejich plnění a vyhodnocování

Místo práce: v Moravskoslezském kraji
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ Metrologie a řízení jakosti
  • praxe v oboru kvality velkou výhodou
  • AJ komunikativní znalost
  • základní přehled v normách ISO, nástrojích kvality
  • samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
Nabízíme
Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávací program, jazykové kurzy
  • možnost přechodného firemního ubytování
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu, roční bonusy atd.
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici PLÁNOVAČ KVALIT / VÝROBY- ŠANCE PRO ABSOLVENTY! Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu mrazkova@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Hradci Králové a dalších regionech České republiky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce