Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Mechanický konstruktér – Zlínsko (až 35.000,- kč)

  • Místo práce: Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte zkušenost s konstruováním ve 3D programech? Hledáte práci ve stabilní společnosti ve Zlínském kraji na pozici KONSTRUKTÉR? Pak hledáme právě Vás!

Dynamicky se rozvíjející strojírenská společnost, hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

MECHANICKÝ KONSTRUKTÉR – ZLÍNSKO (až 35.000,- Kč)

Náplň práce:

  • konstrukční návrhy mechanických a elektrických částí
  • zodpovědnost za tvorbu technické dokumentace
  • návrh materiálu a příprava modelů
  • spolupráce s jinými odděleními – zkušebna, projekce, výroba

Místo výkonu práce: Zlínský kraj
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost konstruování v 3D softwaru podmínkou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s prací v týmu
  • aktivní přístup, spolehlivost, orientace na výsledek
Nabízíme
Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení s bonusy
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění a další benefity
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu stepanova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, v Olomouci a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce