Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Údržbář nástrojů pro výrobu

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha, Košický kraj, Prešovský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitranský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte vzdělání v oblasti strojírenství a zkušenosti na pozici nástrojář? Chcete se uplatnit v rámci významné dynamické zahraniční společnosti? Jste manuálně zručný a baví Vás práce ve strojírenství? Chcete pracovat jako ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU ve Středočeském kraji?
Pak hledáme právě Vás!

Evropská strojírenská společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl hledá vhodné kandidáty na pozici:

ÚDRŽBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU

Náplň práce:

  • Údržba, oprava nástrojů v oddělení výroby
  • Nastavování parametrů nástrojů dle požadavků
  • Spolupráce s pracovníky ve výrobě
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly
Požadujeme
Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického směru, ideálně obor nástrojář
  • zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství
  • schopnost číst technické výkresy v AJ/NJ
  • práce na PC výhodou
  • zručnost, šikovnost
Nabízíme
Nabízíme:

  • dovolená navíc
  • možnost dalšího jazykového vzděláván
  • příspěvek na stravování
  • práce pro dynamickou zahraniční společnost
  • možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce ÚDRŘBÁŘ NÁSTROJŮ PRO VÝROBU ve Středočeském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu brzakova@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové, práce v Ústí nad Labem a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce