Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Technik údržby v elektrotechnice

  • Místo práce: Senec, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Baví Vás práce v elektrotechnice a chcete pracovat jako TECHNIK ÚDRŽBY na Berounsku? Máte strojírenské vzdělání, praxi na obdobné pozici a orientujete se v technické dokumentaci? Jste zodpovědný, pečlivý a máte aktivní přístup k práci?

Pak hledáme právě Vás!

Zavedená mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY V ELEKTROTECHNICE

Náplň práce:

  • kompletní zajištění provozu všech výrobních zařízení
  • zjištění a odstraňování vad
  • podpora plynulého provozu výroby, řešení případných problémů
  • výměna přípravků
  • kontrola technologických postupů
Požadujeme
Požadujeme:

  • vyučení/SŠ vzdělání v oboru
  • zkušenosti se stavbou a provozem strojů
  • orientace v technické dokumentaci v AJ nebo NJ
  • základní znalost práce na PC
  • zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup
Nabízíme
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • přátelské pracovní prostředí
  • řadu zaměstnaneckých výhod
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNIK ÚDRŽBY PRO VÝROBU ve Středočeském kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu brzakova@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové, práce v Ústí nad Labem a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce