Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Referent zákaznického servisu od 18.000,- Kč

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci jako REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO NĚMECKÝ TRH? Baví Vás práce s lidmi a hledáte práci u zaměstnavatele s dobrým jménem na trhu? Rádi komunikujete německy? Pak neváhejte a kontaktujte náš ještě dnes!!!

Mezinárodní společnost, která si cení šikovných zaměstnanců a váží si svých zákazníků, hledá vhodného kandidáta na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU od 18.000,- Kč

Náplň práce:

  • komunikace s německy mluvícími zákazníky
  • vyřizování dotazů zákazníků
  • zanášení dat do interního systému
  • spolupráce s obchodním oddělením společnosti
  • pravidelný reporting nadřízenému
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • výborná znalost NJ slovem i písmem podmínkou
  • komunikativní znalost AJ
  • alespoň minimální praxe v zákaznickém servisu výhodou
  • znalost práce na PC
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost pracovat pod stresem
Nabízíme
Nabízíme:

  • zajímavou práci v mladém kolektivu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího kariérního rozvoje
  • pomoc při přestěhování
  • další benefity

Místo výkonu práce: Brno
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu stepanova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce