Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Vedoucí konstrukce s aj – až 50.000,- kč

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte práci na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKCE? Máte zkušenost s konstruováním ve strojírenství a alespoň minimální praxi s vedením konstrukčního týmu? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, která je špičkou ve svém oboru, hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ KONSTRUKCE S AJ – až 50.000,- Kč

Náplň práce:

  • vývoj a návrh jednotlivých konstrukčních řešení
  • vedení menšího týmu konstruktérů
  • příprava konstrukční dokumentace
  • kooperace s výrobou a týmovými kolegy
  • komunikace se zákazníky

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj
Požadujeme
Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenost na podobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost konstruování v systému Catia
  • spolehlivost, komunikativnost, manažerské dovednosti
Nabízíme
Nabízíme:

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • propracovaný systém vzdělávání a zaškolování
  • bohatá škála dalších zaměstnaneckých benefitů
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu stepanova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, v Olomouci a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1309486   Datum zveřejnění: 8.8.2012
Pozice: Konstruktér
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce