Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Projektant ve strojírenství (I absolvent)

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte vysokoškolské vzdělání technického směru? Rádi se podílíte na náročných úkolech vyžadujících naprostou přesnost? Zajímá vás oblast strojírenství a chcete uplatnit své zkušenosti jako PROJEKTANT VE STROJÍRENSTVÍ v silné společnosti se stabilním zázemím v Plzni?

Neváhejte a ozvěte se!

Silná strojírenská společnost s mezinárodní účastí hledá kandidáty na pozici:

PROJEKTANT VE STROJÍRENSTVÍ (I ABSOLVENT)

Náplň práce:

  • řešení konstrukčních návrhů
  • zpracování nabídkové dokumentace a technických specifikací
  • komunikace s ostatními odděleními
Požadujeme
Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s AutoCAD nebo CATIA
  • znalost MS Office
  • samostatnost, pečlivost
Nabízíme
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost profesního růstu
  • motivující platové ohodnocení
  • podpora jazykových kurzů
  • stravování v závodní kantýně
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí silné společnosti
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Poděbradova 2842/1 Zobrazit na mapě
301 00 Plzeň
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce