Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Projektový manažer – zahraničí (45-65.000,- Kč)

  • Místo práce: Slovenská republika, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Belgie, Francie, Nizozemsko, Německo, Norsko, Polsko, Rakousko, Itálie, Velká Británie
  • Nabízený plat (hrubého): 45000 - 65000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Hledáte zajímavou výzvu a práci na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – ZAHRANIČÍ? Máte zkušenost s projektovým řízením, ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni a chtěli byste pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v automobilovém průmyslu? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – ZAHRANIČÍ (45-65.000,- Kč)

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kompletní vedení vývojových projektů
  • plánování projektů, dohled nad realizací a průběžná kontrola
  • vedení a koordinace projektového týmu u zákazníka
  • kooperace s jednotlivými odděleními společnosti
  • odpovědnost vedení společnosti, reporting
  • působení v ČR i v zahraničí (EU)

Místo výkonu práce: Vysočina, zahraničí
Požadujeme
Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojní/automotive/technologie
  • znalost AJ na velmi dobré komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup
  • ochota působit dlouhodobě v zahraničí
Nabízíme
Nabízíme:

  • zajímavá práce v perspektivní společnosti
  • dovolená navíc, 13. plat, stravenky
  • nadstandardní benefity
  • možnost práce v zahraničí
  • možnost kariérního růstu
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER – ZAHRANIČÍ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hejdukova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce