Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

IT support leader (25 – 35.000,-Kč)

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 25000 - 35000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Máte ambice vést tým IT podpory? Máte přehled ve správě systémů a oblasti databází? Nevadí Vám práce ve směnném provozu a domluvíte se anglicky? Jste odolní vůči stresu a máte dobré komunikační schopnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám!

Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

IT SUPPORT LEADER (25 – 35.000,-KČ)

Náplň práce:

• Monitorování prostředí infrastruktury.
• Zodpovědnost za řešení problémů a requestů v rámci týmu IT podpory.
• Dodržení stanovených postupů řešení chyb.
• Komunikace se zahraničními uživateli.
• Zajištění efektivního a bezproblémového fungování Service Desku.
• Koordinace činností při řešení krizových situací.
• Zodpovědnost za reporty o incidentech.
• Kooperace s ostatními specializovanými týmy a technickou podporů dodavatelů.
Požadujeme
Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT.
• Obecný přehled ve správě systémů, sítí, oblasti DB.
• Angličtina na komunikativní úrovni nutná.
• Aktivní přístup, komunikativnost a odolnost vůči stresu.
• Schopnost vést tým, dobré vyjednávací schopnosti.
• Zkušenost s monitorovacími systému (např. Nagios,HP OpernView...) výhodou.
• Základní znalost Linux výhodou.
• Ochota pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme
Nabízíme:

• Perspektivní zajímavou práci ve stabilní a silné nadnárodní společnosti.
• Dobré finanční ohodnocení.
• Práci s moderními IT technologiemi.
• Firemní vzdělávání.
• Účast na firemních akcích.
• Možnost profesního růstu.
• Příspěvky na penzijní připojištění.
• Týden dovolené navíc.
• Příspěvky na stravování.
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici IT SUPPORT LEADER v Brně? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu it@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36 Zobrazit na mapě
602 00 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Ing. Eva Sedláčková
Tel.: +420775787076
Poslať spoločnosti životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce