Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

J2EE developer (30 – 50.000,- CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 50000 /měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
Baví Vás programování v jazyce Java a chcete se v něm dále zdokonalovat? Jste pečlivý a záleží Vám na psaní čistého kódu? Chcete být členem dynamického a flexibilního týmu?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Velká mezinárodní společnost hledá nové kolegy na pozici:

J2EE DEVELOPER (30 – 50.000,- CZK)

Popis práce:

• Návrh a vytváření kódu
• Vývoj na prezentační vrstvě portálu Liferay
• Spolupráce s analytiky
• Vývoj nové funkcionality
Požadujeme
Požadujeme:

• SŠ/VŠ v oboru IT
• Zkušenost s programováním v jazyku Java
• Znalost principů OOP a návrhovými vzory
• Zkušenost s metodikou SCRUM
• Anglický jazyk pokročilé úrovni
• Samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
Nabízíme
Nabízíme:

• Stabilní mezinárodní společnost
• Možnost profesionálního růstu a osobního rozvoje
• Adekvátní platové ohodnocení
• Podpora vzdělávání, jazykové kurzy
• Přátelské prostředí, osobní přístup
• Práce v Brně
Další informace
Prosíme o zaslání Vašeho životopisu v ČJ i AJ ve formátu WORD.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu it@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1314875   Datum zveřejnění: 17.8.2012
Pozice: Programátor
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce