Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Logistik- 30.000,-Kč/měs.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Teplice, Litoměřice, Děčín
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 33000 /měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce
- Tvorba výrobních plánů(objednávky, odvolávky)
- Organizace přepravy materiálu pro daný projekt
- Zajištění materiálu pro výrobu
- Neustálé zlepšování logistických procesů, implementace změn
- Správa a údržba materiálových dat v systému (SAP)
- Zajištění efektivity zásob(kontrola zásob, zajištění procesu snižování
neefektivních stavů)
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- Předchozí praxe v oblasti logistiky min. 3 roky
- Komunikativní znalost AJ – slovem i písmem (denní komunikace s dodavateli)
- Znalost práce na PC, MS Office
- Znalost práce v SAP podmínkou
- Přesnost, odpovědnost, samostatnost
- Komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- Moderní technologické vybavení
- Možnost profesního rozvoje a seberealizace
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Soustavné vzdělávání, možnost výuky anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvky na stravování, sportovní aktivity, penzijní připojištění a další
- Pracoviště: Ústí nad Labem
- nástup možný: IHNED
- nástupní plat: OD 30. 000Kč/měs.
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hejna@acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6 Zobrazit na mapě
40001 Ústí nad Labem
Kontakt
Kontaktní osoba: Petra Hejná
Tel.: +420773773884
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1474591   Datum zveřejnění: 2.5.2013
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce