Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Manažer technické přípravy výroby (35.000,-)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 40000 /měsíc
    dle zkušeností
  • Termín nástupu: dle dohody
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Základní informace
Výrobní společnost ve strojírenství. Počet zaměstnanců nad 100.
Náplň práce
  • řízení kolektivu 15-ti techniků s cílem plnit zadané termíny
  • tvorba plánu profesního rozvoje oddělení a jeho naplňování
  • dohled nad vývojem výrobků a jejich uvádění na trh
  • komunikace s dodavateli
Požadujeme
  • motivátor
  • manažerské schopnosti a zkušenosti s vedením technického kolektivu
  • samostatnost
  • schopnost rozvíjet technickou úroveň svých podřízených
Nabízíme
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zodpovědnou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • pružnou pracovní dobu
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
  • možnost profesního a odborného růstu
Další informace
Zaujala Vás tato nabídka práce Manažer technické přípravy na Opavsku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu haukova@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Adresa společnosti
Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36 Zobrazit na mapě
60200 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Bc. Veronika Tobolková
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1504743   Datum zveřejnění: 13.6.2013
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce