LEAN specialista

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Preferujete individuální pracovní náplň závislou na projektech, které budete realizovat? Dokážete nabídnout zkušenosti se zaváděním metod štíhlé výroby a orientaci na výsledek?
Pak budeme rádi, pokud nás oslovíte reakcí na tento inzerát!

Mezinárodní výrobní firma hledá pro rozšíření kolektivu vhodného kandidáta/tku na pozici

LEAN SPECIALISTA

Náplň práce

  • Odborné zastoupení v řadě realizovaných projektů
  • Zavedení a optimalizace pomocí metod Lean manufacturing
  • Mapování hodnotových toků, tvorba ergonomie pracovišť, MOST, SMED, a další…
  • Organizace a vedení porad
  • Samostatné vedení vybraných projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenství/průmyslové inženýrství
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • Orientace na výsledek, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme

  • Proměnlivou pracovní náplň
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (stravování, příspěvky na pojištění)
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj
  • Nástup dle dohody

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LEAN SPECIALISTA v Olomouckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Malečková
Tel.: +420 775 787 777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 1663394   Datum zveřejnění: 10.1.2017