Inženýr kvality – plasty - automotive

Advantage Consulting, s.r.o.

Středočeský kraj, Okres Liberec, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte letité zkušenosti s řízením procesů a nástrojů kvality i zaváděním nových projektů výroby plastových dílů v automotive a komunikujete plynule v AJ?

Máte zkušeností s řízením a organizací interních i externích auditů a plánováním kvality a cítíte, že je ten pravý čas profesně růst?

PAK NEVÁHEJTE!!!

Nadnárodní výrobní společnost na Ústecku, dokončující finální úpravy provozu nové výrobní haly - automotive (plasty), hledá zkušeného a schopného kandidáta na pozici SENIOR INŽENÝRA KVALITY, následně VEDOUCÍHO ŘÍZENÍ ODĚLENENÍ KVALITY NOVÝCH PROJEKTŮ.

* odpovědnost za řízení systému kvality v novém provoze ( spuštění 10/2014)
* účast při zavádění systémů řízení jakosti v nové výrobní hale
* tvorba plánů a rozpočtu oddělení řízení jakosti, odpovědnost za jejich dodržování
* implementace a optimalizace procesů a nástrojů kvality
* vedení a koordinace činností inženýrů a techniků kvality
* plánování kvality (tvorba plánu pro nové projekty, plány auditů, reklamací, aj.)
* odpovědnost za řízení laboratoře, testování a metrologie
* řízení a koordinace náběhu nových projektů a procesů prvních vzorků
* odstranění nedostatků, závad
* odpovědnost za vyhodnocování kvality, zpracování příslušné dokumentace
* komunikace se zákazníky i dodavateli
* organizace zákaznických i dodavatelských auditů ( interní/externí)
* řešení reklamací, nápravná opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost rychlého profesního růstu v rozšiřující se mezinárodní společnosti
* moderní, technologicky vyspělé prostředí
* různorodá práce s využitím cizího jazyka(Aj)
* rychlý finanční i profesní růst (dle schopností kandidáta)
* zajímavé finanční ohodnocení
* další zaměstnanecké benefity
* lokalita pracoviště: Ústecko

Nástupní plat: od 45.- 55.000,-Kč/měs., garantovaný vývoj

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Úspěšná, rozšiřující se, mezinárodní společnost, výrobce plastových komponent nejen pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického zaměření
* znalost AJ pro každodenní komunikaci, NJ výhodou
* min. 3 - 5 let praxes řízením asystému kvality a plánováním
* znalost požadavků na kvalitu plastových dílů,
zkušenosti s montíží výhodou ( automotive)
* znalost vzorkování a nových výrobků
* znalost práce na PC (MS Office)
* vůdčí schopnosti ( vedení týmu)
* samostatnost, flexibilita, proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1709595  Datum zveřejnění: 6.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 55000 Kč/měsíc