Seřizovač vstřikovacích lisů - automotive - od 25.000Kč/měs.

Advantage Consulting, s.r.o.

Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Okres Chomutov, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů?
Hledáte nové uplatnění u zaměstnavatele, který dokáže Vaše schopnosti a nasazení patřičně ocenit a umožní Vám potřebný profesní i platový vývoj?
Pak neváhejte!!!

Významná výrobní automotive společnost na CHOMUTOVSKU, světově uznávaný odborník vývoje a výroby přesných plastových dílů nejen pro automotive, hledá schopného kandidáta na pozici SEŘIZOVAČE VSTŘIKOVACÍCH LISŮ.

Vaším úkolem bude:
* zajištění technologické provozuschopnosti vstřikolisovny - přesné díly
* seřízení vstřikovacích lisů (nastavení periferií) a robotů
* údržba a seřízení vstřikolisů značek Engel, Kraus Maffei, Demag, Arburg, BabyPlast, aj.
* instalace nových vstřikovacích forem
* účast na nových projektech
* spolupráce s procesními inženýry,výrobou a kvalitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající mzdové ohodnocení, nástupní plat dle zkušeností a schopností kandidáta od 25 - 30 .000,-Kč/měs.
* vzdělání a profesního růstu i finanční růst
* práci v neustále se rozvíjející společnosti
* další benefity( výrazná pomoc s relokací, profesní rozvoj a vzdělávání, osobní přístup, pravdielné přehodnocení platových podmínek, kvalifikační kurzy, stravenky, týden dovolené navíc)

Informace o náboru

Výroba a vývoj přesných plastových dílů - automotive i mimo něj.
Výrazná pomoc při relokaci.
Příspěvky na dopravu.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klášterecko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected] . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

CATIA - Základy
AutoCAD - Základy
SIMATIC STEP 7 - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* SOU/SŠ - STROJNÍ, ELEKTRO, AUTOMATIZACE
* praxe na obdobné pozici min. 2 roky
* strojní, technická zdatnost, zkušenosti se seřízení vstřikovacích lisů (problematika vstřikovacích nástrojů a forem)
* uživatelská znalost PC ( MS Office, SAP výhodou)
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1709600  Datum zveřejnění: 6.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc