Nástrojář - údržba vstřikovacích nástrojů a forem - 25 - 30.000.-Kč/měs.

Advantage Consulting, s.r.o.

Klášterec nad Ohří, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s údržbou vstřikovacích nástrojů a forem?
Chcete se dále profesně i finančně rozvíjet a stát se členem uznávaných specialistů vývoje a výroby forem a nástrojů pro výrobu přesných plastových dílů v automotive?
PAK NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE SVOU PŘÍLEŽITOST!!!

Významná a nejen v automotive uznávaná, výrobní společnost - specialista ve vývoji a výrobě přesných plastových dílů v automotive, hledá schopného a zručného kandidáta na pozici Nástrojáře vstřikovacích forem.

* údržba, modifikace, výměny verzí, včetně číštění forem pro vstřikování plastů - otevření formy a její kompletní rozebrání, vyčištění jednotlivých součástí manuálně a pomocí myčky, provedení vyhodnocení a opravy
* složení formy s provedením kontroly
* dodržování předepsaného plánu údržby
* zhodnocení stavu forem, včetně zlepšovacích návrhů
* provádění záznamů o údržbách a opravách do systému
* obsluha různých zařízení pro údržbu a opravy vstřikovacích forem: soustruh, frézka, bruska na plocho a na kulato, strojní vrtačka, laser a myča
* komunikace s externími dodavateli
* správa nástrojů a forem
* správa a tvorba příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce pro dynamickou, uznávanou mezinárodní výrobní společnost
* možnost seberealizace, profesního i finančního růstu a dalšího vzdělávání
* výborné pracovní podmínky a příjemný kolektiv
* platové ohodnocení dle kvalit a zkušností kandidáta
* Certifikační kurzy, kvalifikační vzdělávání
* možnost účasti v zahraničním vývojovém centrů
* pomoc při relokaci

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klášterec nad Ohří
NÁSTUPNÍ PLAT:
- Absolvent (manuální zručnost-studijní praxe) - od 18.000,-Kč/měs.
- 2 - 5 let praxe - dle schopností - od 25 - 30.000,- Kč/měs. - garantovaný vývoj vývoj

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected]. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový prumysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

CATIA - Základy
AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SOU/SŠ/VŠ – Strojní - ideálně obor technik forem, nástrojář
*praxe na obdobné pozici 2 roky
*zkušenosti s: soustruh, frézka, bruska na plocho a na kulato, strojní vrtačka, laser a myča ( velkou výhodou)
*metodický způsob práce s důrazem na pečlivost
*schopnost týmové spolupráce, komunikativní osoba, povahově klidná, technciká a konstrukční zdatnost, chuť učit se novým věcem
*zkušenost s údržbou forem pro přesné technické díly velkou výhodou
*znalost a zkušenost s laserovým a pulzním navařováním, elektroerozivním obráběním a ultrazvukovou myčkou velkou předností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1709714  Datum zveřejnění: 6.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 32000 Kč/měsíc