Obsluha výrobní technologie

Advantage Consulting, s.r.o.

Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příjem vstupní suroviny a expedice finálního produktu (kamionová doprava)
* Manipulace se vstupní surovinou a finálním produktem pomoci vysokozdvižných vozíku a/nebo nakladačů
* Obsluha výrobní technologie
* Měřeni kvalitativních parametru vstupní suroviny a finálního produktu
* Měřeni spotřeby, výroby a zápis dat do systému
* Pravidelná údržba a mazaní strojů
* Školení
* Občasné ostatní manuální práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou celoroční práci
* Zázemí nadnárodní zahraniční společnosti zabývající se výrobou škrobových produktů
* Příjemnou práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu
* Vzdělávací a rekvalifikační kurzy
* Firemní akce
* Příplatky za práci presčas, noční směny, práce o víkendu
* Platové ohodnocení dle získané praxe
* Bonusy
* Lokalita: závod je situován ve vzálenosti 10 km od Ždáru nad Sázavou a Nového Města na Moravě

Informace o náboru

V PŘÍPADĚ, ŽE SPLŇUJETE NAŠE POŽADAVKY, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT NA tel. č.: 775 505 111 nebo na e-mail: [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost Novidon s.r.o., pohybující se v potravinářském průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Řidičský průkaz sk. B, T nebo C
* Praxi s řízením VZV a platné oprávnění k řízení VZV
* Praxe s řízením manipulátoru výhodou
* Praxe s PC a MS Office výhodou
* Časová flexibilita, ochota se vzdělávat v rámci firemní politiky
* Samostatnost, spolehlivost, zručnost, ochota učit se novým věcem
* Aktivní spolupráce na inovacích a zvyšování efektivity výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1872268  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 20000 Kč/měsíc