Projektový specialista

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příprava a realizace dotačních projektů
* Zajištění obchodní administrativy
* Komunikace s klienty a partnery
* Péče o klienty
* Organizace vzdělávacích akcí a výběrových řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Smlouva na dobu určitou 1 rok
* Zkrácený úvazek – 0,5 s možností navýšení
* Možnost profesního a osobního růstu

* Lokalita pracoviště: České Budějovice

Informace o náboru

Máte zkušenost s vedením projektů? Orientujete se v oblasti fondů EU? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost a podílet se na projektech, které jsou na trhu velmi oblíbené?
Pokud ano, pak jste tím pravým člověkem!

Pro našeho klienta, společnost zabývající se dotačním poradenstvím ze strukturálních fondů EU, hledáme nového kolegu na pozici:

PROJEKTOVÝ SPECIALISTA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné vzdělávací organizace

úspěšná česká firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického
* Přehled o strukturálních fondech EU
* Velmi dobré prezentační, komunikační a organizační schopnosti
* Znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni
* Flexibilita a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1934160  Datum zveřejnění: 20.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000 - 15000 Kč/měsíc