Technolog - plasty - I junioři

  • Místo práce: Svitavy, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno - venkov, Olomouc, Prostějov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orinetuje se v oblasti zpracování plastů? Máte zkušenosti se zaváděním technických postupů? Domluvíte se anglicky či německy a chcete pracovat na Vysočině, případně se rádi do této lokality přestěhujete? Pozice TECHNOLOG - PLASTY - I JUNIOŘI čeká právě na Vás!

Významná společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáta na pozici:

TECHNOLOG - PLASTY - I JUNIOŘI

Náplň práce

  • Spolupráce na zavádění projektů do výroby
  • Normování pracovních postupů
  • Návrh na zlepšení technologických procesů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Komunikace v německém jazyce

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Středně pokročilá znalost AJ/NJ
  • Znalost v oblasti zpracování plastů
  • Ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost i týmový duch

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Finanční odměny
  • Podpora při relokaci
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNOLOG - PLASTY - I JUNIOŘI na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2057555   Datum zveřejnění: 29.3.2016