HR consultant - Olomouc

Advantage Consulting, s.r.o.

Olomouc, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zajištění nástupu vhodných kandidátů na pracovní pozice u firem a to dle stanoveného plánu na každý měsíc
* Denní aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů s nabídkou práce
* Vedení prvních kol pohovorů s kandidáty ve výběrových řízeních
* Administrativa náborů, zapisování důležitých údajů v systému
* Spolupráce s úřady a školami
* Reportování o stavu náboru klientům a kandidátům
* Pravidelné schůzky u klientů a účasti na pohovorech
* Každodenní reportování o vykonaných činnostech na zakázkách dle interních pravidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stabiita práce na HPP s fixní mzdou a motivujícími provizemi dle výsledků
* Příležitost podílet se na rozvoji a růstu významných firem v kraji
* Přidělení zakázek nadřízeným bez nutnosti jejich vlastní akvizice
* Zázemí největší české personální agentury, člen AFI, APPS, držitel ocenění Stejná Šance, Top odpovědná firma - Cena veřejnosti v kategorii malá firma
* Moderní kancelář v moderní budově BEA v dobré dopravní dostupnosti a s parkovištěm, cca 10 minut pěšky od nádraží či centra města
* Zaučení a supervizi pracovníkem s praxí min. 5 let v Advantage Consulting
* Podpora při zájmu o obchodní činnost
* Profesní růst v rámci společnosti možný na samostatného experta nebo Team Leadera
* Příspěvek na stravování, kantýna v budově
* Příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
* Dle délky PP ve firmě příspěvek na penzijní připojištění
* Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností a možnost jazykového vzdělávání
* Služební telefon k soukromému využití po zkušební době
* Dle dosahovaných výsledků ke mzdě dále věcné dary, příspěvek na dovolenou
* Místo práce: Olomouc, schůzky u klientů mimo Olomouc v lokalitě od Šumperka po Vyškov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce HR CONSULTANT - OLOMOUC? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected].

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

největší česká personální agentura
společnost oceněná jako Top odpovědná firma – cena Veřejnosti 2014 v kategorii malá firma

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání, schopnost práce s PC (Outlook, Excel, Word, hledání v databázích)
* Praxi v recruitmentu z personální agentury nebo na obchodní pozici, která podléhala plnění obchodního plánu (ne maloobchodní prodej)
* Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka a ochota doplnit si slovní zásobu o odbornou terminologii
* Zájem o strojírenskou problematiku a ochotu proniknout do náplní práce technických pozic
* Vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem
* Slušnost, bystrý úsudek, diskrétnost v jednání s klienty a kandidáty
* Ochotu dodržovat pevný začátek pracovní doby a dress code Business Casual
* Požadujeme motivační dopis, ve kterém se nám představíte a popíšete, proč právě Vy se hodíte na obchodní pozici - HR Consultanta - zodpovědného za nástupy pracovníků, které si musí najít!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2078940  Datum zveřejnění: 5.12.2016