Vrchní mistr v údržbě (30 – 45 000,- Kč)

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 45000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením lidí a rozumíte štíhlé údržbě? Jste komunikativní a vůdčí osobnost a chcete pracovat v uznávané a perspektivní společnosti na Vysočině? Reagujte ještě dnes na pozici VRCHNÍ MISTR V ÚDRŽBĚ!

Úspěšná moderní společnost hledá kandidáty na pozici:

VRCHNÍ MISTR V ÚDRŽBĚ (30 - 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení cca 30 pracovníků údržby
  • Komunikace s oddělením výroby
  • Implementace zlepšovacích návrhů
  • Odpovědnost za plnění plánu údržby
  • Dodržování zásad BOZP

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe s vedením lidí
  • Znalosti štíhlé údržby (Kaizen, 5S)
  • Schopnost řešit problémy
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Práci v úspěšné a moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VRCHNÍ MISTR V ÚDRŽBĚ na Vysočině? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2095820   Datum zveřejnění: 2.5.2016