Manažer nákupu (2.000-3.000 €/měs.)

Advantage Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete se zabývat:
* přípravou krátkodobé a dlouhodobé nákupní strategie společnosti a jejím zaváděním do praxe
* spoluprací v rámci mezinárodní skupiny, účastí na jednáních na mezinárodní úrovni
* vyjednáváním o obchodních podmínkách s dodavateli
* analýzou produktového portfolia a optimalizací procesů
* identifikací, rozvojem a udržováním optimálních dodavatelů
* řízením administrativních procesů spojených se strategickým nákupem
* vedením menšího týmu
* spoluprací s obchodním a marketingovým oddělením a přípravou prodejních akcí a argumentů

Zamestnanecké výhody, benefity

* atraktivní finanční ohodnocení s motivačním bonusovým systémem
* služební automobil pro soukromé účely
* příspěvek na stravování (stravenky)
* notebook a mobilní telefon
* zajímavou a různorodou práci
* prostředí mezinárodní dynamické společnosti
* individuální podporu a rozvoj

Místo výkonu práce Bratislava

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti“zavinac“acjobs.cz . Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Plzni, práce v Olomouci, práce v Hradci Králové, práce v Ústí nad Labem a dalších regionech České republiky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Významná obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí výrobků pro automobilový průmysl hledá do své pobočky v Bratislavě vhodného kandidáta na pozici Manažer nákupu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* zkušenosti s obchodem či nákupem
* strategické myšlení, orientaci na výsledek
* zkušenosti s vedením týmu
* SŠ/VŠ vzdělání
* uživatelskou úroveň MS Office
* AJ komunikativní

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálna agentúra zaisťujúca poradenstvo a kompletné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Aktuálny zoznam pozícií nájdete na www.acjobs.cz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2185496  Datum zveřejnění: 16.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 3000 EUR/mesiac