Specialista výrobního plánování

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vyškov, Olomouc, Prostějov, Přerov
  • Nabízený plat (hrubého): 35000 - 45000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 01.09.2016
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vyznáte se v plánování výroby a logistice? Hledáte místo u zajímavé nadnárodní společnosti? Zajímá Vás automotive? Neváhejte reagovat!

Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti plastové výroby, hledá do svých řad kolegu na pozici:

SPECIALISTA VÝROBNÍHO PLÁNOVÁNÍ

Náplň práce

  • zodpovědnost za zpracování zakázky a zaplánování do výroby
  • podílení se na určování priorit v zakázkách
  • zadávání na kooperace
  • návrhy na optimalizaci procesu
  • kontrola plnění termínů zakázky
  • spolupráce na nových projektech
  • komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – technické
  • praxe s plánováním výroby
  • AJ na komunikativní úrovni
  • analytické a systémové myšlení
  • znalosti v oblasti štíhlé výroby
  • organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Specialista výrobního plánování? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis
ID: 2320947   Datum zveřejnění: 22.8.2016