Fleet manager

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Tolstého 463, 415 03 Teplice, Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řešení technických a komerčních záležitostí
* koordinace jízd kamionů v mezinárodní dopravě
* kontrola a hodnocení řidičů
* dodržování termínů a daných požadavků
* komunikace a kontrola spokojenosti zákazníků
* mezinárodní orientace
* vyřizování související administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající platové ohodnocení
* stabilní zázemí mezinárodní společnosti
* stravenky
* týden dovolené navíc
* pracovní stáže v zahraničí
* více jak 20 let zkušeností v ČR

Místo výkonu pozice: Teplice

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na níže uvedený email, případně volejte o další informace.

Kontaktní údaje:
Ing. Jan Novotný
Tel.: +420 417 502 436
E-mail: [email protected]

Van Huet Teplice s.r.o.
Tolstého 463
415 03 Teplice
www.vanhuet.com, www.emons.eu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Vyhledávaná a stabilní dopravní společnost s dlouholetými zkušenostmi v mezinárodní kamionové dopravě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* znalost AJ nebo NJ na dobré komunikativní úrovni
* MS Office
* praxi na podobné pozici min. 2 roky výhodou
* znalost předpisů souvisejících s MKD
* výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti, asertivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2334065  Datum zveřejnění: 19.11.2015