Vedoucí provozu - Key account manager (35.000,- až 40.000,- Kč / měs.)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Tolstého 463, 415 03 Teplice, Okres Teplice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- Kč - 40.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* dohled nad režimem řidičů a ostatní legislativou v dopravě
* dohled nad pravidelnou údržbou vlastních nákladních vozidel
* řešení reklamací vzniklých při přepravě zboží a dalších pojistných událostí
* kontrola činnosti řidičů
* výpomoc řidičům při služebních cestách
* správa digitálních karet řidičů, tachografů a vozového parku společnosti
* správa tankovacích karet
* kontrola dodržování interních předpisů a BOZP, PO atd.
* personalistika a spolupráce při náboru nových řidičů
* mezinárodní orientace
* vyřizování související administrativy
* sledování a vyhodnocování logistických ukazatelů
* spolupráce s kolegy z ostatních útvarů včetně zahraničních

Zaměstnanecké výhody, benefity

* působení v silné a rozvíjející se dopravní společnosti
* více jak 20 let zkušeností v ČR, stabilní zázemí
* zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, stravenky
* motivující mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem
* firemní vůz i k soukromému používání
* nástup od prosince 2015 nebo dle dohody
* pracovní stáže v zahraničí
* služební cesty do zahraničí

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na níže uvedený email, případně volejte o další informace.

Kontaktní údaje:
Ing. Jan Novotný
Tel.: +420 417 502 436
E-mail: [email protected]

Van Huet Teplice s.r.o., Tolstého 463, 415 03 Teplice
www.vanhuet.com, www.emons.eu

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a Van Huet Teplice s.r.o., dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Vyhledávaná společnost zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, C, E

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání výhodou
* praxi v oboru min. 2 roky
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – podmínkou (denní komunikace)
* řidičské oprávnění skupiny C, E včetně profesní způsobilosti velkou výhodou
* dobrá znalost MS OFFICE
* znalost režimu řidičů (AETR)
* znalost obsluhy programu TAGRA a karta řidiče
* komunikativní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2342447  Datum zveřejnění: 26.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč