R&D inženýr (od 35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Náchod, Trutnov
  • Nabízený plat (hrubého): 35000 - 50000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství? Vyznáte se v konstrukci a metodice FMEA? Komunikujete v anglickém jazyce a chcete se podílet na vývoji a testování nejnovějších produktů pro automobilový průmysl?
Zašlete nám životopis.
Moderní mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad, R&D INŽENÝRA.

Náplň práce

  • Návrh komponentů pro automobilový průmysl
  • Iniciace a koordinace konstrukčních změn
  • Tvorba příslušné technické dokumentace dle požadavků
  • Simulace, vývoj a testování výrobků
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Požadujeme

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z automotive – mechanika, materiály, výrobní technologie
  • Orientaci v nástrojích FMEA.
  • Znalost některého z CAD programů

Nabízíme

  • Atraktivní práci v mezinárodním týmu
  • Příspěvek na ubytování – vhodné k relokaci
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na rekreaci
  • Cílové odměny

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce R&D inženýra v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2342894   Datum zveřejnění: 31.8.2016