Projektový technolog (od 27.000,- Kč)

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Ústí nad Orlicí
  • Nabízený plat (hrubého): 27.000 - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské vzdělání v oblasti elektra nebo strojírenství? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Máte zkušenosti se zajišťováním technologických částí projektu, jste komunikativní, organizačně schopná osobnost, a chcete spojit svojí další kariéru s perspektivní mezinárodní společností?
Mezinárodní společnost, působící v oblasti elektrotechnického průmyslu v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROJEKTOVÉHO TECHNOLOGA.

Náplň práce

  • Rozvoj výrobních technologií
  • Kalkulace výrobních nákladů
  • Řízení technologických projektů
  • Podpora členů vývojového týmu
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • AJ na pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Zkušenosti s vedením projektů – výhodou
  • Orientaci v technologických postupech
  • Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí perspektivní nadnárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost ubytování – vhodné k relokaci
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Projektový technolog v Královéhradeckém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis
ID: 2378599   Datum zveřejnění: 7.11.2016