Konstruktér ve vývoji (25.-35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 25 - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Považujete se za kvalifikovaného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví dlouholetou praxi? Ovládáte práci s 3D Inventor programem a hledáte práci v Pardubickém kraji na pozici konstruktéra?
Pak jste právě Vy vhodným kandidátem!

Mezinárodní úspěšná výrobní společnosti přijme do svého týmu nového kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI (25.-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Konstrukce dle požadavků zákazníka
  • Implementace změn do výkresové dokumentace
  • Spolupodílení se na technických řešeních
  • Odpovědnost za svěřené projekty
  • Spolupráce s ostatními odděleními výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti hydrauliky nebo pneumatiky podmínkou!
  • Znalost práce v konstrukčním programu Inventor
  • Tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu, odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost ubytování, závodní stravování
  • Školení
  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce KONSTRUKTÉR VE VÝVOJI v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2385563   Datum zveřejnění: 4.4.2016