Konstruktér - Catia (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Praha, Praha - východ
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v konstrukci a chcete se podílet na vývoji plastových komponentů? Máte ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru? Hledáte zázemí stabilní společnosti a možnost spolupráce s předními světovými automobilkami? Zašlete nám svůj životopis!

Stabilní mezinárodní společnost s mnohaletou tradicí působící v oblasti automotive hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR - CATIA (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Práce s 3D konstrukčními programy
  • Konstrukční a vývojová práce
  • Kooperace v týmu
  • Zadávání a úpravy dat na základě požadavků klienta
  • Administrativa, příprava podkladů a výkresů
  • Dodržování technické úrovně a stanovených termínů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ve strojírenství
  • Alespoň 1-2 roky praxe v automotive
  • Znalost 3D konstrukčních programů (CATIA, NX výhodou)
  • Flexibilitu a ochotu učit se nové postupy
  • Kreativitu a technické myšlení
  • Spolehlivost, preciznost, samostatnost

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu mezinárodní firmy
  • Práci s nejnovějšími technologiemi v automotive
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy (NJ)
  • Finanční pomoc v případě relokace
  • Pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Velké množství dalších firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Krpáčová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 2407581   Datum zveřejnění: 7.8.2017