Obchodník- čerpadlová technika (až 30 000,- Kč fix)

  • Místo práce: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Karlovy Vary, Sokolov, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 20000 - 30000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodně a technicky zdatní? Máte obchodního ducha? Rádi cestujete? Pak je tato pozice určena přímo Vám!!

Stabilní společnost podnikající v oblasti čerpadlové techniky patřící mezi špičku v České republice přijme kolegu na pozici:

Náplň práce

  • prodej produktů (čerpadlová technika)
  • vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • komunikace s instalačními firmami, projektanty, prodejci či stavebními a montážními firmami
  • reporting
  • práce formou home office
  • region: Vysočina, Čechy (kancelářské zázemí na Vysočině)

Požadujeme

  • alespoň roční obchodní praxi
  • znalosti z oboru TZB (stavařina, topenářství)
  • přehled v oblasti čerpadlové techniky
  • základní znalost anglického jazyka (týdenní reporting zahraničnímu vedení)
  • ŘP sk. B
  • samostatnost, loajálnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost práce formou home office
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil
  • mobilní telefon, počítač
  • dovolenou navíc
  • místo výkonu práce: Vysočina, Čechy (kancelářské zázemí na Vysočině)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce Obchodník- čerpadlová technika (až 30 000,- Kč fix)? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2421829   Datum zveřejnění: 7.3.2016