Vedoucí projektu v zemědělství (45 - 65.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zběhlí v oblasti zemědělské výroby? Máte zkušenosti s projektovým řízením a marketingem? Přistupujete ke svojí práci aktivně a zodpovědně? Jste vůdčí typ a umíte své podřízené správně motivovat a povzbudit?

Využijte této jedinečné pracovní příležitosti a zašlete nám svůj životopis na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTU V ZEMĚDĚLSTVÍ (45 - 65.000,-Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektu pro uvedení nového produktu na trh
  • Tvorba obchodní a marketingové strategie
  • Podpora rozvoje poradenství v oblasti fytotechniky
  • Zodpovědnost za tým pracovníků
  • Sledování nových trendů a aktivit konkurence

Požadujeme

  • Bohaté zkušenosti a přehled v oblasti zemědělství
  • VŠ vzdělání, zemědělské obory VÝHODOU
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Samostatnost a manažerské schopnosti
  • Aktivní uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • Perspektivní uplatnění v úspěšné společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Příspěvky na stravování

  • Místo pracoviště: kraj Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ PROJEKTU V ZEMĚDĚLSTVÍ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu healthcare@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2427529   Datum zveřejnění: 17.5.2016