Manažer/ka projektů v automotive s NJ (OD 50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chrudim, Svitavy, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 50 - 75000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením projektů v automotive?
Ovládá německý jazyk na pokročilé úrovni?
Chcete se podílet na zajímavých projektech a být součástí přátelského týmu?
Hledáte stabilního a perspektivního zaměstnavatele?

Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám!

Mezinárodní výrobní firma hledá do svého kolektivu: MANAŽER/KA PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE S NJ

Náplň práce

  • Vedení a koordinace projektů v automotive
  • Motivace a řízení výrobního týmu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Kontrola a sledování budgetu, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost norem ISO 9001 a TS 16949
  • Pečlivost, organizační a analytické schopnosti

Nabízíme

  • Velice zajímavé platové ohodnocení
  • Mezinárodní prostředí firmy
  • Benefity – flexibilní pracovní dobu, stravenky, notebook, mobilní telefon, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití, home office
  • Propracovaný systém vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MANAŽERA/KY PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE S NJ v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2453950   Datum zveřejnění: 29.2.2016