Trainee program – ekonomické/obchodní zaměření (25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 18.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Právě jste dokončili střední nebo vysokou školu ekonomického nebo obchodního zaměření? Rádi byste nastartovali Vaši kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti působící ve strojírenství? Pak jste pro nás vhodným kandidátem pro TRAINEE PROGRAM – EKONOMICKÉ/OBCHODNÍ ZAMĚŘENÍ!

Úspěšná strojírenská společnost hledá nové pracovníky na pozici:

TRAINEE PROGRAM – EKONOMICKÉ/OBCHODNÍ ZAMĚŘENÍ (25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Seznámení se s prací v různých odděleních společnosti vyrábějící pro automotive
  • Zaškolení zpočátku ve výrobě, následně na oddělení dle preferencí pracovníka
  • Získání zkušeností pod vedením odborníků na vybraném oddělení
  • Pro úspěšné absolventy programu možnost nástupu na konkrétní pracovní pozici

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo obchodního zaměření
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Chuť pracovat na sobě

Nabízíme

  • Atraktivní práci v prosperující mezinárodní společnosti
  • Jazykové kurzy
  • Firemní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2454387   Datum zveřejnění: 10.8.2016