Specialista vstříkování plastů (od 25.000,- Kč)

  • Místo práce: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 25 - 35.000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vyznáte se v procesu vstřikování plastů?
Máte zkušenosti na pozici technologa či specialisty v oboru vstřikování plastů?
Baví Vás komunikovat v anglickém jazyce a nebojíte se nové výzvy?

Tak právě pro Vás je tu otevřena nová pozice v mezinárodní společnosti:
SPECIALISTA VSTŘÍKOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

  • zajištění procesu vstřikování plastů
  • analýza stavu forem pro vstřikování
  • zajištění požadavků na technické parametry pro zařízení a nástroje
  • prezentace nových výrobků
  • kontrola kvality výrobků
  • školení podřízených
  • standardizace procesů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - strojní
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky – PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalosti z oblasti vstřikování plastů
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • 2 dny dovolené navíc
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA VSTŘÍKOVÁNÍ PLASTŮ v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2464845   Datum zveřejnění: 6.3.2016