Projektant elektro – junior (20 – 35 000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vyškov, Kroměříž, Zlín, Prostějov, Přerov
  • Nabízený plat (hrubého): 20 - 35 000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte zajímavou pracovní příležitost, ideálně se zaměřením na elektrorozvaděče? Chcete pracovat v úspěšné stabilní společnosti, která Vám pomůže se dále rozvíjet? Pak neváhejte a reagujte na pozici PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR na Kroměřížsku právě teď!

Úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu do svých řad na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR (20 – 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • Významné zaškolení na pracovní pozici
  • Tvorba elektroschémat NN rozvaděčů
  • Komplexní realizace dané zakázky
  • Jednání se zákazníky a kontrola montáže
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Občasné výjezdy za zákazníky v rámci celého světa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti v oblasti NN rozvaděčů výhodou
  • Vyhláška 50 min. §5
  • Orientace v prostředí E-PLAN výhodou
  • Ochota učit se novým věcem
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • Finanční odměny
  • Odborný a profesní růst
  • Firemní stravování
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR na Kroměřížsku? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu electro“zavináč“acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 2466869   Datum zveřejnění: 4.10.2016